Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Mage Knight coraz bliżej?

Wydawnictwo Portal Games doprecyzowało sprawę z polską edycją „Mage Knight: Ultimate Edition”. Okazało się, że opóźnienie było celowe, ze względu na opinie i uwagi à propos amerykańskiego wydania, w której wystąpiły problemy z rewersami kart.

Podobno w polskiej edycji nie udało się wykryć podobnych problemów, co więcej egzemplarze gry zostały już wydrukowane, ale dopiero w następnym tygodniu zapadnie decyzja, czy ten druk nadaje się do dystrybucji i czy będzie ściągany z Chin. Jeżeli zapadnie pomyślna dla graczów wiadomość, gry w Polsce należy spodziewać się w okolicach maja bądź czerwca.

„Mage Knight” – legendarna, ogromna gra planszowa stworzona przez weterana branży – Vlaadę Chvátila. Buduj swoją armię, stwórz własną talię akcji i czarów, zdobywaj miasta, eksploruj podziemia… Graj w wielu różnych trybach rozgrywki! Wydanie gry zawierać będzie podstawową wersję gry oraz wszystkie rozszerzenia. Zagraj w najlepszego planszowego RPGa wszechczasów w powiększonej edycji „Mage Knight”!

Z nieoficjalnych źródeł wynika – i nie zostało to jeszcze formalnie potwierdzone – że SCG (sugerowana cena detaliczna) wyniesie nie więcej niż 500 PLN, co w kontekście dużych gier i faktycznej zawartości tej edycji wydaje się ceną wcale niewygórowaną.