Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Mass Effect: Andromeda – premiera już w marcu!

 

Bioware oficjalnie poinformowało fanów „Mass Effect” o dacie premiery wyczekiwanej „Mass Effect: Andromeda”. Ogłoszenie to nadesłał Aaryn Flynn, dyrektor generalny studia Bioware. Zobaczcie też nowy gameplay z „Andromedy”.

Poniżej prezentujemy Wam list Flynna:

W imieniu ekip z Montrealu, Edmonton i Austin mam przyjemność ogłosić, że premiera Mass Effect™: Andromeda odbędzie się w czwartek 23 marca 2017 roku. Doceniamy waszą cierpliwość (a nawet, w niektórych przypadkach, jej brak) w czasie, kiedy koncentrowaliśmy się na dokończeniu gry. Poniżej nieco więcej informacji o procesie produkcyjnym.

Mass Effect: Andromeda to najbardziej ambitna odsłona serii Mass Effect. Opowiadamy zupełnie nowe historie, tworzymy nowe postacie, planety i rasy, wprowadzamy nowe systemy rozgrywki. Po raz pierwszy grę Mass Effect napędza silnik Frostbite™, niezwykłe narzędzie zapewniające niesamowity graficzny skok jakościowy między pierwszą trylogią a Mass Effect: Andromeda. Wykorzystujemy każdą chwilę, żeby to umożliwić i żebyśmy mogli zapewnić wam możliwie najlepsze doświadczenia.

Podczas przerwy świątecznej członkowie ekipy BioWare zabrali do domów tzw. „wersję świąteczną” gry. To stara tradycja w naszym studiu, praktykowana od wczesnych stadiów prac nad pierwszym Mass Effectem. Wielu pracowników odpala swój komputer lub konsolę i gra w domu, ile tylko może. Ich komentarze po powrocie do pracy były entuzjastyczne. Pochwały od członków studia – w tym wielu odgrywających kluczowe role przy pracach nad oryginalną trylogią – były ważną przesłanką, która pomogła nam ustalić konkretną datę premiery.

Jeszcze bardziej ekscytujące było dla nas narastające w ostatnich miesiącach podniecenie społeczności, której przekazywaliśmy kolejne informacje o grze. Pasja, jaką darzycie naszą serię, stale dodaje nam sił. Już za kilka miesięcy przekażemy wam pierwszą od pięciu lat nową przygodę spod znaku Mass Effecta: bogatszą, głębszą i gotową do odkrycia. Jesteśmy podekscytowani tym, jak daleko doprowadziliśmy tę serię i mamy nadzieję, że uznacie, iż warto było czekać na jej najnowszą odsłonę.

Do zobaczenia w Andromedzie!
Aaryn

Dodatkowo, w sieci pojawił się nowy gameplay z „Andromedy”, który możecie obejrzeć poniżej. Materiał ten zaprezentowano w trakcie konferencji firmy Nvidia na targach Consumer Electronics Show:

Premiera gry w polskiej wersji językowej (z napisami) została zaplanowana na 23 marca 2017 roku w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Xbox One.

Podróż do Andromedy zaczyna się dziś. Poznawaj nieodkryte przestrzenie galaktyki Andromeda, wyjaśniaj jej tajemnice, badaj pełne życia, obce światy i poprowadź poszukiwania naszego nowego domu wśród gwiazd. Jak daleko się posuniesz, żeby zostać bohaterem ludzkości?

Źródło: masseffect.com/pl