Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Might & Magic: Heroes VI Cienie Mroku – zwiastun premierowy

2 maja odbyła się premierą samodzielnego dodatku z popularnej serii gier pod tytułem „Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku”.

W podziemiach wrze. Sto lat po wydarzeniach z Might and Magic Heroes VI decydują się losy ginącego kultu Pajęczej Królowej. Zobacz, jak potoczą się dalej losy Nekromantów i zupełnie nowego gracza – Mrocznych Elfów z frakcji Loch.

Might & Magic Heroes VI Cienie Mroku / Shades of Darkness to samodzielne rozszerzenie, co oznacza, że nie wymaga do działania podstawowej wersji gry i jest idealną okazją do rozpoczęcia przygody z serią dla nowych graczy.

Opanuj moce ciemności Poprowadź nową frakcję Loch, która zdefiniuje losy Mrocznych Elfów, chcących stać się mistrzami ułudy, działania z ukrycia i cichych zabójstw. Pokładają oni nadzieję w Malassie, smoczej bogini mroku. Zaprzyjaźnij się z jej tajemniczymi dziećmi, Bezimiennymi, a jeśli się odważysz, zbudź jej awatary – legendarne Czarne Smoki!

Nowa zawartość i oryginalna taktyka. Zupełnie nowy zestaw 7 stworów, nowe klasy bohaterów, nowe zestawy miast i budynków, nowy wierzchowiec, dziesiątki nowych artefaktów, umiejętności i osiągnięć. Rozgrywka frakcji Loch jest całkowicie oryginalna i stanowi spore wyzwanie taktyczne.

Najmroczniejsze ścieżki Ashanu. Rozegraj dwie oryginalne i mrożące krew w żyłach kampanie, z udziałem dwóch ulubionych przez fanów frakcji oraz ich legendarnych herosów. Zmierz się z mitycznymi łotrami, odkryj fantastyczne niuanse mroku i ciesz się bogactwem świata fantasy, gwarantowanym przez serię Might & Magic. Zawsze znajdzie się jeszcze mroczniejsza ścieżka…

Niepowtarzalna mieszanka strategii turowej i RPG. Badaj ogromne mapy, zbieraj zasoby i wznoś niesamowite miasta. Dopracuj taktykę, rozwiń bohaterów, werbuj jednostki i prowadź je do boju na taktycznych polach bitew.

{youtube}mURc_SANWI0{/youtube}