Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Mistrzostwa Polski Neuroshima HEX! 3.0 wystartowały!

Jak informuje Portal Games, tegoroczne mistrzostwa Polski w „Neuroshimę HEX! 3.0” się rozpoczęły, a na zwycięzców oprócz tytułów i miejsca na podium czeka wiele nagród.

Polska scena turniejowa Neuroshimy rozwija się dynamicznie, przyciągając coraz więcej graczy, a turnieje eliminacyjne organizowane są praktycznie w każdy weekend na terenie całej Polski. W połowie marca ruszył piąty już sezon eliminacji do Mistrzostw Polski Neuroshima HEX! 3.0. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, także w tym sezonie gracze staną w szranki o unikatowe nagrody, ale największą nagrodą turniejów eliminacyjnych będzie możliwość wzięcia udziału w finale! Ten, jak zwykle, odbędzie się przy okazji Portalconu, na początku przyszłego roku.

W turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Neuroshima HEX! 3.0 zawodnicy będą walczyć o następujące nagrody:

▪ 1 miejsce – Mata do HEX-a, Armia Hegemonii z alternatywnymi, unikatowymi ilustracjami autorstwa Macieja Janika

▪ 2 miejsce – Mata do HEX-a

▪ 3 miejsce – podajnik HEX-owy

▪ 4 miejsce – Orbital

W finale, najlepsi z graczy zmierzą się o tytuł Mistrza Polski, a także będą walczyć o nagrody pieniężne, a także rzeczowe. Zainteresowani Mistrzostwami mogą znaleźć szczegółowe informacje na oficjalnej stronie zawodów: https://portalgames.pl/pl/mistrzostwa-neuroshima-hex/. Podmioty chętne organizować turniej eliminacyjny znajdą stosowny formularz tutaj: https://portalgames.pl/pl/formularz-zgloszeniowy-mphex/.