Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Mortal Kombat Komplete Edition w marcu!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że Mortal Kombat Komplete Edition wzbogacona o dodatki wersja wielokrotnie nagradzanej gry Mortal Kombat  weszła do naszego planu wydawniczego. Gra ukaże się w marcu i dostępna będzie na platformy Playstation 3 oraz Xbox 360

Mortal Kombat Komplete Edition zawiera nie tylko samą grę, ale też wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Zawierają one dodatkowe postacie wojowników: Skarlet, Kenshi, Rain oraz postać nikczemnego prześladowcy ze świata snów – Freddiego Krugera. Ponadto zawierają 15 klasycznych strojów i trzy klasyczne Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile’a.

Zeszłoroczne wydanie Mortal Kombat było powrotem serii do jej korzeni wraz z całą zawartością dającą mnóstwo satysfakcji dorosłym graczom, oferującą niezwykle brutalne Fatality i przyprawiającym o skręt żołądka trybem X-ray. Pomimo powrotu do tradycyjnego widoku 2D, ostatnia odsłona serii wprowadziła wiele ulepszeń takich jak tryby Tag Team (walki dwóch na dwóch), Challenge Tower (szereg wyzwań) i Story Mode (tryb fabularny). Gracze mogą wybierać spośród wielu kultowych już wojowników i wyzywać swoich przeciwników na tradycyjne walki „jeden na jednego” lub wespół z innymi graczami wziąć udział w nowatorskim sieciowym trybie King of the Hill.

{youtube}o00-MspCacs{/youtube}