Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Na jakim etapie znajduje się Cyberpunk 2077?

Twórcy wyczekiwanej gry, CD Projekt Red, zdradzili kilka nowych szczegółów na temat tytułu. „Cyberpunk 2077″ znajduje się w fazie wypełniania świata!

Na spotkaniu z inwestorami prezes CD Projekt, Red Adam Kiciński, zdradził, że „Cyberpunk 2077”, wzbudza większe zainteresowanie graczy niż „Wiedźmin 3: Dziki gon”! Skąd takie informacje?

Porównane zostały liczby, a matematyka nie kłamie. Wyświetlenia z 6 materiałów opublikowanych po zapowiedzi „Wiedźmina” i 2 z „Cyberpunka” z tego roku, nie pozostawiają wątpliwości.

Kolejny raz potwierdzono, że na obecnym poziomie grę da się już przejść od początku do końca. Całość nie wygląda jeszcze jak na gameplayu z Gamescomu, ale ekipa CDP Red zajmuje się wypełnianiem wirtualnego świata treścią. Twórcom zależy na wydaniu bogatego, kompletnego i dopracowanego tytułu, dlatego dopiero po ukończeniu prac, przyjdzie czas na łatanie ewentualnych błędów.

Niestety, nadal nie dostaliśmy informacji choćby o przybliżonym terminie premiery „Cyberpunk 2077”. Adam Kiciński podkreśla jednak, że w dalszym ciągu CDP Red nie będzie wydawać „zapowiedzi zapowiedzi”, dlatego tak mała liczba materiałów promocyjnych. Kampania marketingowa tytułu wciąż jednak trwa, więc pozostaje cierpliwie czekać na nowe zwiastuny tytułu.