Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Najnowszy, interaktywny zwiastun gry Mad Max

W sieci właśnie pojawił się najnowszy, interaktywny zwiastun gry „Mad Max”. Wydawcą produkcji jest Warner Bros Interactive Entertainment, producentem zaś Avalanche Studios. „Mad Max” to gra oparta na serii czterech filmów o tym samym tytule, których twórcą i reżyserem jest George Miller.

Gra pojawi się w sprzedaży już za dwa tygodnie i ma się rozgrywać w postapokaliptycznym świecie, w którym główny bohater, Max Rockatansky, przemierza zniszczoną Australię i napotyka na różne przeciwności oraz musi walczyć ze swoim śmiertelnym wrogiem. W grze bardzo ważna jest walka w samochodach – według informacji od wydawcy, nawet 60% rozgrywek będzie więc polegało na prowadzeniu pojazdu i jednoczesnej walce z przeciwnikami!

Najnowszy zwiastun umożliwia graczom poznanie niewielkiej części uniwersum, w której przyjdzie zmierzyć się z nieprzyjaznym klimatem dystopijnego, wypalonego kontynentu. Gracze mają więc możliwość posmakować pełnej wyzwań gry, która trafi do sprzedaży już za dwa tygodnie (premiera w Europie 4 września!) i będzie dostosowana na konsole i komputery stacjonarne (PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows iLinux). Reżyserem gry jest Frank Rooke.

Poniżej prezentujemy udostępniony materiał wideo, który pokazuje różne możliwości prowadzenia rozgrywek w grze: