Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Nowe Darksaiders na targach E3?

Tydzień temu po Sieci krążyła plotka jakoby THQ Nordic miało na tegorocznych targach E3 zaprezentować pierwsze zajawki z nowego „Darksaiders”, roboczo nazwany „Darksiders: Genesis”. Na stronie E3 Coliseum zdradzono właśnie, że w ramach wydarzenia odbędzie się konferencja poświęcona nowemu projektowi ze świata gry.

Jednak nie ujawniono, czy spotkanie będzie dotyczyć konkretnie „Darksaiders: Genesis”. Wiadomo za to, że twórcy planują nieco zmienić w tej odsłonie kierunek, w którym zmierzać będzie seria.

Ze strony E3 dowiedzieć się można, że owa konferencja będzie dotyczyć przede wszystkim powstawania świata Darksaiders i tego, dokąd ta praca zamierza dalej podążać. Właśnie ona zbiegnie się z prezentacją nowego tytułu. W dyskusji podjęty zostanie wątek sztuki i biznesu tworzenia oraz utrzymania franczyzy.

Sam wydawca – oprócz nowego „Darksaiders” – być może ujawni także informacje związane z nowym „Red Faction” i „Destroy All Humans”. Zachodnie media sugerują, że THQ Nordic będzie niezwykle zajęte podczas E3.


Źródło: comicbook.com