Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Nowe zwiastuny gier z targów E3: The Last of Us Part 2, Death Stranding i inne

 

Targi E3 w Los Angeles zawsze przynoszą wiele oficjalnych zapowiedzi i materiałów promocyjnych zapowiadających produkcje wyczekiwane przez graczy z całego świata. Nie inaczej jest i tym razem. Teraz w sieci zaprezentowano nowe trailery takich tytułów jak: „The Last of Us Part 2”, „Death Stranding”, „Marvel’s Spider-Man” i „Assassin’s Creed Odyssey”!

„Assassin’s Creed Odyssey” to kolejna odsłona popularnego cyklu gier Ubisoftu, a tym razem deweloperzy przenoszą nas do antycznej Grecji. Premiera 5 października 2018:

Od wyrzutka po żywą legendę – poznaj losy greckiego bohatera na drodze do jego sławy i zmień los starożytnej Grecji w grze Assassin’s Creed Odyssey.

„The Last Of Us: Part II”, kontynuacja przygód Joela i Ellie to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów. Opowieść ma rozgrywać się pięć lat po zakończeniu poprzedniej części i tym razem to Ellie, teraz mająca już 19 lat, jest główną postacią. To nią będziemy mogli kierować przez większość kampanii.

Naughty Dog wraz z Sony zaplanowały premierę wstępnie na 2019 rok, a teraz możemy zerknąć na gameplay:

Peter Parker zawita na konsole PlayStation 4 w nowej grze „Marvel’s Spider-Man” już 7 września 2018. Tymczasem Insomniac Games zaprezentowało fanom nowy materiał promocyjny. Zobaczcie gameplay poniżej:

W „Death Stranding” poza Normanem Reedusa („The Walking Dead”, „Święci z Bostonu”) i Madsem Mikkelsenem(„Doctor Strange”, „Hannibal”) pojawią się także Léa Seydoux („Spectre”, „Grand Budapest Hotel”) i Lindsay Wagner („Nocny jastrząb”). Głównym projektantem i scenarzystą „Death Stranding” jest twórca cyklu „Metal Gear” Hideo Kojima. Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery tytułu.