Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Nowości od Fox Games

Wydawnictwo Fox Games szykuje na maj premierę nowego wydania „Kingdomino”, które pojawi się 8 maja w towarzystwie „Queendomino” oraz „Kingdomino: Era gigantów”.

„Kingdomino” to jedna z najpopularniejszych gier planszowych, która doczekała się translacji na dwadzieścia języków. Teraz tytuł powraca do polskich graczy, tyle tylko że z siostrzaną grą „Queendomino”, opartą na mechanice planszowego bestsellera, oraz rozszerzeniem zarówno do „Kingdomino”, jak i „Queendomino”.

Kingdomino

To kolorowa gra dla całej rodziny, która bazuje na znanej wszystkim mechanice domino. Stwórz własne królestwo, powiększaj je o pola z koronami i układaj je tak, żeby przyniosły jak najwięcej punktów!Wiek graczy:

8+ lat

Cena detaliczna: 79,99 zł

Queendomino

Zbuduj najbardziej rozwinięte królestwo, zdobądź bogactwo dzięki rycerzom, zyskaj przychylność Królowej, ale strzeż się złego smoka!

„Queendomino” opiera się mechanice bestsellerowego Kingdomino, ale oferuje znacznie większą głębię rozgrywki. Dzięki nowym elementom oraz rozwiązaniom gra spodoba się zarówno posiadaczom kultowego pierwowzoru, jak i osobom, które tego tytułu jeszcze nie znają.

Wiek graczy: 8+

Cena detaliczna: 119,99 zł

„Kingdomino: Era Gigantów”

„Kingdomino: Era Gigantów” to rozszerzenie zarówno do gier „Kingdomino”, jak i „Queendomino”.

Wprowadza dodatkowe elementy takie urozmaicające rozgrywkę – nowe płytki domina, kafelki celów, drewniane figurki Gigantów, magnetyczną wieżę na płytki oraz dodatkowe komponenty dla 5-tego gracza. Dzięki temu dodatkowi możesz czerpać jeszcze więcej radości z Kingdomino oraz Queendomino!

Nowe rozwiązania zwiększają możliwości taktyczne, czyniąc rozgrywkę jeszcze bardziej fascynującą!

Wiek graczy: 8+

Cena detaliczna: 74,99 zł