Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

O Elekcie słowo

Drugiego grudnia miną dwa miesiące od zakończenia zbiórki na zagramw.to. Ekipa „Elekta” intensywnie pracuje nad realizacją zobowiązań. Opracowane zostały wszystkie dodatkowe karty, które zostały odblokowane podczas zbiórki. Świeżo wydrukowane prototypy trafiły właśnie na stoły testowe. Nową talię oraz ilustracje można zobaczyć publicznie na eventach organizowanych przez What The Frog.

Nie wszystkie karty nowej tali mają już docelowe ilustracje. Harmonogram prac graficznych rozpisany został do końca stycznia 2019. Według zapewnień wydawnictwa, zadania realizowane są zgodnie z planem. Oficyna zaprezentowała jedną z ostatnich grafik „Świątyni ku czci Cesarza”.

Pod koniec listopada uruchomiony został oficjalny sklep internetowy „Elekta”, gdzie można zakupić grę oraz akcesoria. Sklep dostępny jest pod adresem: https://whatthefrog.pl/sklep. Każda osoba, która kupi grę w przedsprzedaży otrzyma cztery dodatkowe karty z ilustracjami Gremlinów. Nie da się nie zauważyć, że Gremliny odbiegają stylem i klimatem od tytułu. Autorzy zapewniają, że jest to celowy wybieg, a ilustracje na kartach ekskluzywnych zostały stworzone z „przymrużeniem oka”.

Na koniec miła niespodzianka dla czytelników – świąteczne kupony rabatowe na grę i akcesoria w sklepie https://whatthefrog.pl/sklep:

kupon: KAWERNA-ELEKT gra Elekt w cenie 89 zł
kupon: KAWERNA-SPIZ dodatek Spiż w cenie 5 zł
kupon: KAWERNA-MYSZ 50% rabatu na dowolną podkładkę pod mysz.

Wszystkie kupony ważne do 24 grudnia 2018 roku. Kupon wprowadza się w koszyku podczas finalizacji zamówień.