Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Oficjalny polski zwiastun Destiny 2

 

Pojawiła się oficjalna zapowiedź gry „Destiny 2” od studia Bungie. Zobaczcie zarys fabularny rozgrywki.

 

Premiera „Destiny 2” została zapowiedziana na 8 września. Pojawi się w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC, jednak wyłącznie w formie cyfrowej. Poza tym, PlayStation 4 co najmniej do jesieni 2018 roku uzyska czasową wyłączność na wszelkie dodatkowe treści. Szczegóły mają pojawić się latem tego roku.

Gra w formie pudełkowej dostępna będzie w Edycji Kolekcjonerskiej (gra, pakiet dodatków, gadżety, torba na laptopa/tablet, figurki itp.) oraz Edycji Limitowanej (wszystko z Kolekcjonerskiej zapakowane w ozdobne pudełko), natomiast w dystrybucji cyfrowej pojawi się Cyfrowa Edycja Deluxe (gra, wszystkie dodatki w wersji cyfrowej, przepustka sezonowa).

edycja Kolekcjonerska

 

edycja limit

Ostatni bastion ludzkości został zniszczony przez siły Ghaula, ambitnego dowódcy brutalnego Red Legion. Pozbawił władzy Guardianów i zmusił ocalałych mieszkańców do ucieczki. Wejdź do tajemniczych światów w naszym układzie słonecznym, aby odkryć nowe rodzaje broni i nauczyć się nowych metod walki. Aby pokonać Red Legion i stanąć do walki z samym Ghaulem, musisz zebrać porozrzucanych po świecie bohaterów i przygotować ich do odbicia ojczyzny.