Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Orcs Must Die! Śmierć Orkom!

Cenega, oficjalny partner firmy Robot Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Orcs Must Die! Śmierć Orkom! dostępna będzie w sklepach w całej Polsce już w ten piątek.

Orcs Must Die! Śmierć Orkom! wzywa graczy do obrony oblężonej przez orków twierdzy. Przy pomocy szerokiej gamy pułapek i broni, gracze muszą znaleźć najlepszy sposób na pocięcie, wystrzelenie, zmiażdżenie i unicestwienie nieskończonej armii orków, wraz z ich okrutnymi towarzyszami. Tytuł przygotowała firma Robot Entertainment, założona przez byłych pracowników studia znanego między innymi z serii Age of Empires.

Orcs Must Die! Śmierć Orkom! to utrzymany w realiach fantasy tytuł, gdzie dla świata największym zagrożeniem stają się hordy orków. By uchronić świat przed atakami potworów, zakon pod dowództwem Wojennych Magów stworzył sieć fortec. Odgrodzono w ten sposób własne tereny od pozostałych ziem, kontrolowanych przez orki. Hordy zielonoskórych wciąż atakują i tylko od nas zależy czy uratujemy królestwo przed zagładą.

Główne cechy:

Gra w podwójnej wersji językowej do wyboru – pełnej polskiej (napisy i dialogi) lub angielskiej do wyboru. Próbki nagrań można znaleźć pod tym adresem – http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1464.

Orcs Must Die! Śmierć Orkom! łączy akcję z planowaniem, zmuszając gracza do używania mózgu równie często jak samych przycisków.

Emocjonująca historia w kampanii umożliwia obronę ponad 20 twierdz.

Zróżnicowane i unikatowe elementy obronne do odblokowania – pułapki, czary i bronie – pozwalają na pozbycie się orków w najbardziej wymyślny sposób.