Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Ostatni dzień Łowów!

Jeszcze tylko dziś możecie wesprzeć „Łowców A.D. 2114” Mateusza Albrichta („Wygnańcy: Oblężenie”), klimatyczną grę o futurystycznej, niezbyt optymistycznej przyszłości, w której niebezpieczeństwa czają się na każdym kroku, a schowanie się nie wchodzi – nomen omen – w grę.

Wesprzyj!

Obecnie tytuł został już ufundowany, więc w żadnym wypadku nie ma obaw o to, czy nasza inwestycja pójdzie na marne. Ale nie tylko sam fakt przedpremierowego, atrakcyjnego cenowo zakupu gry się liczy, ponieważ jedynie podczas wsparcia projektu w kampanii można liczyć na wiele dodatkowych korzyści, ekskluzywnych rozszerzeń, bonusowej zawartości i unikatowych gadżetów. Ponadto, jeszcze do 7 maja do godziny 21:00 można nabyć duże rozszerzenie czy nadprogramowe komponenty.

“Łowcy” to kooperacyjna gra planszowa przeznaczona dla 1 do 4 graczy. Gracze wcielą się w łowców maszy, biorących udział w rozbudowanej i angażującej kampanii, składającej się z dwustu kart fabularnych i niezwykle interesująco zilustrowanych unikatowych lokalizacji.

W tytule gracze będą podejmować wybory, a przyjęta przez nich strategia będzie miała decydujący wpływ na zdarzenia, które dotkną reprezentujących ich bohaterów.

Na swojej drodze postacie natrafią na liczne przeszkody oraz misje rozgrywane na poziomie taktycznym. Podczas owych misji, mogących rozgrywać się w zróżnicowanych warunkach pogodowych czy w dzień lub w nocy, sylwetki będą mogły zdobyć wiele cennych elementów wyposażenia i szabrować na pokonanych maszynach.

Ze zdobytych albo zakupionych elementów możliwe będzie konstruowanie broni, pancerzy, akcesoriów i innych rodzajów ekwipunku.

Bohaterowie kierowani przez graczy będą awansować na kolejne poziomy rozwoju, zdobywać nowe umiejętności oraz wykorzystywać karty wszczepów.