Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Ostatnie dni Junktech!

 

Na Wspieram.to kończy się kampania współfinansowania „Junktech: Duel”, gry karcianej, w której dwójka może zmierzyć się ze sobą w pojedynku na arenie w świecie przyszłości, gdzie ludzkości nie wiedzie się zbyt dobrze, ale zawsze dla urozmaicenia nieciekawego żywota można przecież rozerwać się oglądaniem jak inni dają sobie po mordach.

Gra oczywiście została już ufundowana, więc nikt, kto wsparł nie musi obawiać się, że złożone pieniądze wrócą do niego bez oczekiwanego tytułu. Co więcej, projekt okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zdołał na obecną chwilę zebrać ponad 350% potrzebnej do wydania kwoty, co oznacza równocześnie, że pudełko finalne wzbogaciło się o kilka nowych akcentów, a twórcy już myślą jak jeszcze bardziej je podrasować, no i zawsze są bonusowe akcesoria, które wzbogacą klimat rozgrywki.

wspieram.to/Junktech

2

Ale „Junktech: Duel” to przede wszystkim dynamiczna, szybka w przygotowaniu i wcale mobilna gra, w którą można pograć na świeżym powietrzu, w przerwie od pracy czy zajęć, na pikniku, w pubie… w zasadzie wszędzie, gdzie znajdzie się kawałek miejsca do wykładania kart. No i czas nie jest problemem, bowiem partię można wcisnąć nawet w przerwę na kawę – a takie „rozgrzanie” umysłu wraz z płynącą z gry przyjemnością z pewnością zrobi dobrze kondycji psychicznej. No, chyba że ktoś wpadnie w szał bitki.

 3

4

 

6