Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Overwatch z nowym trybem i bohaterem

 

Po wielu zapowiedziach, w końcu w grze „Overwatch” pojawią się nowe postaci, nowy tryb i jeszcze więcej zmian. Co przygotowali dla graczy twórcy?

Blizzard opublikował wideo z tajemniczą postacią Sombry – w krótkim filmie możemy obejrzeć jej początki i ewolucję z młodocianego hakera do wojowniczej dziewczyny. Możecie je obejrzeć poniżej:

Kim jest Sombra? Dla systemu, nikim. Nie istnieje. Nikt jej nie pamięta. Po wojnie pojawiły się tysiące takich, jak ona. Ale nikt nie był tak dobrym hakerem. Nauczyła się, jak łatwo zmanipulować ludzi i zrozumiała, jak działa świat. Informacja to potęga. Wciąż hakowała – polityków, korporacje, rząd. Stało się to uzależnieniem, ale w końcu, ktoś ją dostrzegł.

Historia postaci nie kończy się w tym miejscu – w ślad za swoim odkryciem, Sombra przeszła transformację i stała się sławną wojowniczką.

Dodatkowo, podczas Blizzconu potwierdzono start oficjalnej Ligii Overwatch – na razie dostępnej dla testerów. Ponadto wkrótce gracze otrzymają nowe mapy, a także nowy tryb – Arcade, który zastąpi tryb Brawl i zaoferuje różnego rodzaju formaty rozgrywki, np. starcia 1 na 1 czy 3 na 3.