Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Paragrafowy marzec

W pierwszej połowie marca za sprawą Fox Games do sprzedaży trafią dwa komiksy paragrafowe: utrzymani w stylu młodzieżowego fantasy, “Rycerze 2” oraz “Twoje miasto”, przygoda wprost z Dzikiego Zachodu.

Rycerze 2

Kontynuacja bestsellerowego komiksu „Rycerze”!

Ponownie wcielimy się jednego z trzech dzielnych braci i znów wyruszymy na pełne przygód wyprawy. Po wcieleniu w szeregi straży królewskiej pilnie trenujemy, żeby podwyższyć swoje umiejętności. Jednak sielanka nie trwa długo. Król wzywa nas i prosi o wykonanie misji najwyższej wagi. Trzeba dostarczyć pilną wiadomość hrabiemu z sąsiedniego miasta. Droga jest jednak długa i pełna niebezpieczeństw. Jednak służba nie drużba –zbieraj ekwipunek, pakuj plecak i ruszaj w drogę, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Twoje miasto

Dziki zachód to miejsce dla prawdziwych twardzieli. Niełatwe jest tu życie bandziora, ale jeszcze trudniejsze – uczciwego obywatela. Zwłaszcza jeśli trzeba będzie zarządzać miastem w środku prerii. Wciel się w role burmistrza miasteczka – kupuj ziemię, wznoś budynki, zatrudniaj pracowników, zarządzaj finansami i spraw, aby miasto prosperowało jak najlepiej. Uważaj jednak na wyjętych spod prawa złoczyńców, Indian i dzikie zwierzęta. Zarządzaj mądrze i sprawiedliwie, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Już w pierwszej połowie marca będziecie mieli okazję sprawdzić kolejne dwa komiksy paragrafowe! ?⚔ Rycerze…

Opublikowany przez foxgames.pl Czwartek, 7 lutego 2019

SCD obu tytułów to 34,99