Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Pierwsza zapowiedź Mortal Kombat 11!

NetherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment udostępniły w sieci pierwszy krwawy zwiastun “Mortal Kombat 11” Poznaliśmy też datę premiery gry!

“Mortal Kombat 11” zostanie przedstawiona fanom na specjalnym wydarzeniu, które odbędzie się całkiem niedługo, bo 17 stycznia 2019 roku. do stworzenia gry wykorzystano zupełnie nowy silnik graficzny, który ma zapewnić graczom najwyższą jakość rozrywki. Deweloperzy zaimplementowali w grze również system nazywany Custom Character Variations, który umożliwi customizację wyglądu wojowników według indywidualnych preferencji graczy.

Jeśli zaś chodzi o fabularną stronę produkcji, to w grze pojawią się doskonale znane postacie, jak i zupełnie nowi bohaterowie. Gracze, którzy zdecydują się złożyć przedpremierowe zamówienie na “Mortal Kombat 11” otrzymają dostęp do Shao Khana i wezmą udział w beta-testach produkcji.

“Mortal Kombat 11” zadebiutuje na komputerach PC i konsolach PlayStation 4, Xboks One oraz Nintendo Switch 23 kwietnia przyszłego roku.