Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Pierwsze DLC do Call of Duty: Infinite Warfare już dostępne!

 

Sabotage został przeprowadzony! Pierwszy pakiet map dla najnowszej gry z bestselerowej serii jest już dostępny, w pierwszej kolejności na platformie PlayStation 4 i zmierza wkrótce na pozostałe platformy. Poznajcie szczegóły dodatku poniżej.

Sabotage zawiera zestaw czterech nowych map trybu rozgrywki wieloosobowej, w tym nową wersję cenionej przez fanów mapy Modern Warfare 2 – Afghan Kevin Smith dołączył do inspirowanej latami 90. nowej odsłony trybu kooperacji przeciwko hordom zombie – Rave in the Redwoods.

SANTA MONICA, Kalifornia – 31 stycznia 2017 – „Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage”, pierwszy pakiet DLC dla będącej w USA na szczytach konsolowych bestsellerów gry z rozpoznawalnej na całym świecie serii, jest już dostępny na Playstation 4 i zmierza wkrótce na pozostałe platformy. Wydany przez Activision dodatek Sabotage, za którego produkcję odpowiada studio InfinityWard, dodaje do rozgrywki cztery nowe mapy o epickej skali. W tej liczbie, graczy ucieszy powrót jednej z najbardziej lubianych klasycznych map Modern Warfare 2,Afghan, przeniesionej w realia Infinite Warfare pod tytułem Dominion. Nowy pakiet dodatków zawiera również „Rave in the Redwoods” – kolejny epizod sagi Zombie, inspirowany latami 90., z gościnnym udziałem KevinaSmitha.

Sabotage wprowadza do gry cztery nowe mapy dla wielu graczy, które nawiązują do różnych stylów rozgrywki tak, by każdy znalazł coś dla siebie. – mówi Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. – Gracze zetrą się w bezpardonowej walce w takich sceneriach jak Brooklyn przyszłości, renesansowa, włoska dzielnica, a nawet w okolicy znanej z mapy Afghan w Modern Warfare 2, odtworzonej w marsjańskiej scenerii jako Dominion. Do tego gracze uświadczą Rave in the Redwoods, który przekracza granice zombie-szaleństwa, przenosząc kooperację między graczami wwizję horroru z lat 90., wyjętą wprost z filmu na VHS. Można spodziewać się masy dobrej muzyki i genialnej zabawy. – dodaje.

Sabotage odkrywa przed graczami kolejny, wstrząsający epizod Infinite Warfare Zombies – Rave in the Redwoods, który opowie fanom historię umieszczoną w charakterystycznej dla horroru lat 90. scenerii opuszczonego kempingu w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Niepowtarzalny filmowiec, twórca komiksów, aktor i podcaster – Kevin Smith („Clerks”, „Dogma”, „Jay i Silent Bob Kontratakują”) – pojawi się we własnej osobie, by wesprzeć czwórkę protagonistów. Tak jak oni, Kevin wbrew swojej woli został przeniesiony na plan kolejnego psychodelicznego horroru szalonego geniusza kina, Willarda Wylera, postaci, której głosu i twarzy w grze użyczył znany z roli Pee-Wee Hermana Paul Reubens. Smith, nie potrafiąc wydostać się z filmu na własną rękę, pomoże graczom przebić się przez hordę oszalałych zombie na wolność przez ponure i niebezpieczne, opuszczone obozowisko, zamienione w neonową imprezę techno.

Czwórka bohaterów pierwszej, osadzonej w wesołym miasteczku historii, powraca w nowych, zupełnie odmiennych i jeszcze bardziej przerysowanych rolach. W obsadzie dubbing –Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „aspirujący Hip Hopowiec”, Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Cukierkowy Raver”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Grunge’owy Gitarzysta” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Blachara”.

Poza nowym epizodem trybu Infinite Warfare Zombies, Rave in the Redwoods, Sabotage zawiera również 4 nowe mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej:

• Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.
• Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.
• Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w otoczonej klasyczną architekturą i zabytkami Wenecji, której wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.
• Dominion – nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie system ruchu.

Pakiet DLC „Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage” w najkorzystniejszej ofercie można nabyć w ramach Przepustki Sezonowej „Call of Duty: Infinite Warfare”, którą można zakupić osobno lub otrzymać jako część zestawu w edycjach Legacy Pro i Digital Deluxe. Przepustka zapewnia tańszy dostęp do czterech pakietów map DLC „Call of Duty: Infinite Warfare”, które ukażą się w 2017 roku. Orientacyjna cena Przepustki Sezonowej bazująca na sugerowanej cenie detalicznej to 209zł w wersji cyfrowej, podczas gdy za każdy z pakietów DLC z osobna należałoby zapłacić 61zł. Posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają także po 10 Rzadkich Zrzutów Zaopatrzeniowych oraz dodatkowe 1000 punktów do wydania podczas montowania prototypowych broni.

Wydawcą „Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage” jest Activision Publishing, Inc., spółka zależna Activision Blizzard, Inc. [NASDAQ: ATVI],a jego deweloperem, studio InfinityWard. By uzyskać więcej informacji o Infinite Warfare, można odwiedzić: callofduty.com, youtube.com/callofduty, obserwować @InfinityWard i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. „Call of Duty: Infinite Warfare” otrzymało klasyfikację PEGI 18.

O Activision Publishing, Inc.
Posiadająca swoją siedzibę główną w Santa Monica w Kalifornii, firma Activision Publishing, Inc. znajduje się w czołówce światowych producentów oraz wydawców w branży rozrywki elektronicznej, z tego względu działa w wielu regionach świata. Aby znaleźć więcej informacji o Activision oraz jej produktach można znaleźć na stronie firmy, www.activision.com, a także śledząc oficjalne konto na Twitterze@Activision.

CODIW Sabotage Dominion 1 WM

 

CODIW Sabotage Dominion 2 WM

 

CODIW Sabotage Neon WM

 

CODIW Sabotage Noir 1 WM

 

CODIW Sabotage Noir 2 WM

 

CODIW Sabotage Rave in the Redwoods 1 WM

 

CODIW Sabotage Rave in the Redwoods 2 WM

 

 

CODIW Sabotage Rave in the Redwoods 4 WM

 

CODIW Sabotage Renaissance WM

Źródło: informacja prasowa