Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Pierwsze materiały z testów Doom – wideo

W związku z rozpoczęciem zamkniętych alfa testów najnowszej części serii „Doom”, studio Bethesda zaprezentowało fragmenty rozgrywki z trybu multiplayer.

Najnowsza odsłona słynnej serii pierwszoosobowych strzelanek sci-fi, wraca do korzeni cyklu. Jej premiera została zaplanowana na 2016 rok na PC, Xbox One i PlayStation 4. Oprócz rozbudowanej kampanii single player, „Doom” umożliwie graczom rozgrywki PvP w trybie multiplayer.

Dostęp do testów otrzymali gracze, którzy zakupili przed premierą „Wolfenstein: The New Order”, a także grupa szczęśliwców, którzy nabyli grę nieco później, ale znaleźli w pudełku specjalny kod. Testy rozpoczęły się dziś o 6:00 rano i potrwają do poniedziałku, 26 października, do godziny 5:00.
Ich uczestnicy mają dostęp do jednego trybu, jednej mapy i ograniczonej liczby broni. Umożliwiono im również wcielenie w siejącego spustoszenie demona.

Wydawcy z Bethesday udostępnili materiał wideo z przebiegu tych testów. Przedstawia on gameplay z dynamiczną i krwawą rozgrywką trybu multiplayer. Ciekawi? Zerknijcie na wideo poniżej!