Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Planetside 2 – pierwszy zwiastun

Jako przedstawiciel jednej z trzech zwaśnionych frakcji wkraczasz w centrum konfliktu. Do dyspozycji masz jedynie swoje celne oko, oraz kompanów z oddziału. Czy nie zadrży ci ręka zanim oddasz strzał?

W darmowej strzelance PlanetSide 2 będącej kontynuacją wydanej w roku 2003 gry PlanetSide walczysz o wpływy w świecie podzielonym między trzy skonfliktowane frakcje. W grze do dyspozycji masz niezliczoną ilość klas spośród których będziesz mógł wybrać swojego strzelca oraz mnóstwo nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie broni.

Shooter PlanetSide 2 przenosi cię na interaktywne mapy, na których w towarzystwie świszczących kul będziesz musiał mieć się stale na baczności. W strzelance science-fiction przenosisz się więc do przyszłości i walczysz o wpływy po stronie jednej z trzech dostępnych frakcji. W grze możesz tworzyć oddziały i jednostki z innymi użytkownikami gry. Do twojej dyspozycji są nowoczesne bronie oraz super szybkie i wytrzymałe pojazdy, dzięki którym twój oddział będzie mógł skutecznie zaliczać kolejne misje.

Świat strzelanki free-2-play PlanetSide 2 trawiony jest nieustanną wojną o dominację. Ty znajdujesz się w ogniu konfliktu pomiędzy frakcjami Terran Republic, New Conglomerate oraz Vanu Sovereignty. Twoim głównym celem w grze jest zdobycie baz i terenów należących do oddziałów przeciwnika. Następuje to poprzez krwawe strzelaniny z użyciem zaawansowanej technologicznie broni. Zdobyte tereny musisz utrzymać, ponieważ przeciwnik nie odpuści tak łatwo, bądź więc czujny.
Poprzez kolejne strzelankowe pojedynki zbierasz punkty doświadczenia oraz zdobywasz nowe umiejętności dla twojego bohatera. W PlanetSide 2 nie znajdziesz z pewnością ani chwili na spoczynek, nastaw się więc na naszpikowane akcją strzelaniny. Mnóstwo dostępnych rodzajów broni i możliwość skorzystania z pojazdu w dowolnej chwili sprawia, że dynamiczna gra w PlanetSide 2 jest wyjątkowo urozmaicona i pełna akcji.

{youtube}68cqxr2MLn4{/youtube}