Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Podwodne Miasta trafiają do przedsprzedaży!

Wydawnictwo Portal Games wystartowało z przedsprzedażą „Podwodnych Miast” Vladimira Suchego, czyli gry która pozwoli graczom wybudować miasto na dnie oceanu wzorem „BioShocka”, ale z nieco lepszym zakończeniem. Prawdopodobnie.

Przedsprzedaż

Ziemia jest przeludniona. Kolonizacja Marsa jak zwykle wydaje się możliwa do przeprowadzenia… ale dopiero za kilkadziesiąt lat. Tylko jedna droga pozostała otwarta dla ekspansji ludzkości: świat pod powierzchnią morza.

„Podwodne Miasta” to najnowsza gra Vladimira Suchego, twórcy takich przebojów jak „Pulsar 2849”, „Last Will” czy „Shipyard”. Gra stała się jednym z przebojów targów Essen 2018, a prawa do jej wydania kupiło wydawnictwo Rio Grande Games (wydawca takich przebojów jak „Race for the Galaxy” czy „Dominion”!). 

„Podwodne Miasta” to eurogra przeznaczona dla miłośników cięższych tytułów jak „Teotihuacan” czy „Mage Knight”. Wiele ścieżek do zwycięstwa, ciężkie wybory i unikalna mechanika, która zapewniła „Podwodnym Miastom” nominacje do nagrody Golden Geek w kategoriach Game of the Year oraz Best Strategy Board Game.