Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Pola Zieleni od Czacha Games

13 listopada o godzinie 10:00 nazagramw.to wystartuje nowa zbiórka na wydanie tytułu „Pola Zieleni” (Fields of Green), które w Polsce postanowiło opublikować Czacha Games. Co ciekawe, wydawca zapowiedział, że w akcji przewidziano aż dwadzieścia pięć celów ekskluzywnych, dostępnych wyłącznie dla wspierających i niedostępnych w regularnej późniejszej sprzedaży.

Oprócz podstawki podczas zbiórki będzie można wesprzeć także rozszerzenie „Grand Fair”, które miało swą premierę na tegorocznym Spiel w Essen. Całość ma być drukowana w Polsce i nie będzie rozbijane na kilka faz, dlatego finalnie gra ma wejść na rynek już w marcu 2019 roku.

Opis gry

Przenieście się do drugiej połowy XX wieku. Załóżcie ogrodniczki, wciągnijcie kalosze i ruszajcie na pola! W „Fields of Green” poczujecie ciężar pracy farmera na własnej skórze. Będziecie rozwijać swe włości, orać pola, inwestować w zwierzęta hodowlane i w ten sposób skręcać prężnie działający silnik ekonomiczny, który dowiezie Was do zwycięstwa.

„Fields of Green” rozgrywane jest na przestrzeni czterech rund. Gracze dokładają wydraftowane karty do swoich nieustająco rosnących farm. Pod koniec roku następuje sezon zbiorów, kiedy to należy podlać uprawy, wykarmić inwentaż i opłacić koszt utrzymania budynków. Im lepiej poradzimy sobie z tymi zadaniami, tym więcej zasobów otrzymamy do dyspozycji na kolejne rundy.

W końcu, różnymi metodami, przekonwertujemy zgromadzone dobra w punkty zwycięstwa. Najlepszy gospodarz zostaje zwycięzcą!