Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Policja będzie cię ścigać!

Właśnie na zagramw.to wystartowała akcja mająca na celu ufundowanie pościgowej gry „Getaway Driver”, w której jeden gracz wciela się w policyjny pościg, a druga w pirata drogowego, muszącego jak najszybciej wymknąć się liczniejszym z każdą chwilą stróżom prawa.

Kampania!

W obecnej chwili mandat wynosi tylko 59 PLN (tzn. wsparcie), od jutra przez tydzień wzrośnie do 69 PLN, potem do końca kampanii będzie to 79 PLN, zaś SCD to przewidywalnie 89 PLN. Z tym, że wszyscy wspierający mogą liczyć na ekskluzywną zawartość, która trafi do pudełka z grą po osiągnięciu zamierzonych celów. Podstawowym pułapem, czyli kwotą, która pozwoli w pełni ufundować polskie wydanie będzie 20 tysięcy złotych. Ale to dopiero początek, ponieważ po zebraniu tych środków wszystkie ponad tą kwotą będą wzbogacać standardową edycję.

Wspierający w ramach zaufania otrzymają dwie paczki przeszkód i matę, na której będą mogli układać kaflę tworzące planszę miasta (i przy okazji trasę pościgu). Wśród celów ekskluzywnych pojawiło się uszlachetnienie komponentów, czyli wzmocnienie ich i sprawienie, że będą prezentować się jeszcze lepiej (tak, podobno to możliwe, sic!). Oprócz tego dodatkowe karty, a zatem większa regrywalność, no i nowe tryby rozgrywki, to znaczy więcej różnorodności i możliwości.

Ponadto wydawca wraz z serwisem zagramw.to będzie organizować konkurs, w którym do zdobycia znajdzie się pięć toreb na gry oraz plakaty z oryginalnymi ilustracjami z „Getaway Driver”.