Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Prace nad Elder Scrolls VI trwają!

 

Podczas tegorocznego E3, Besthesda ujawniło, że tej jesieni pojawi się „Elder Scrolls V: Skyrim”. Dodatkowo Tod Howard, szef Bethesda Game Studio oficjalnie potwierdził, że trwają pracę nad grą „Elder Scrolls VI”, ale zapowiedział również, że nie należy się jej spodziewać zbyt szybko. Prawdopodobnie doszlifowanie jej zajmie ekipie kilka lat.

Szef Bethesdy zapowiedział:

Zawsze jest jakiś ważny projekt nad którym pracujemy, a o którym nie możemy mówić w wywiadach, ale wiecie… W tym momencie dobrze jest powiedzieć naszym fanom: „tak, oczywiście, wiecie, że to jest coś, my także kochamy”, ale muszę być bardzo ostrożny z tym, co mówię, bo jeszcze daleka droga przed nami.
Mógłbym tu siedzieć i tłumaczyć Wam grę i powiedziałbym: „To brzmi tak, jakbyś nie miał nawet technologii. Jak długo to zajmie?”. To jest coś, co zajmie sporo czasu – to, co chcemy zrobić dla tej gry. A dodatkowo mamy jeszcze dwa inne, duże projekty, nad którymi pracujemy i ma być to coś większego, niż kiedykolwiek zrobiliśmy. Prawdopodobnie ludzie usłyszą o tym jeszcze przed Elder Scrolls 6. – zdradził Howard.

Tak więc szef Bethesdy nie zdradził do tej pory nic szczególnego, ale przynajmniej mamy pewność, że trwają prace nad „Elder Scrolls VI”. Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Howardem przeprowadzony podczas tegorocznych targów E3.