Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Premiera DmC Devil May Cry w polskiej wersji językowej na konsole!

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że gra DmC Devil May Cry™ w wersji na PlayStation 3 oraz Xbox 360  dostępna jest w sprzedaży na terenie całego kraju. Gra dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Restart serii już okazał się olbrzymim sukcesem. Gra zbiera wysokie oceny zarówno zagranicą, jak i w Polsce. Poniżej przykłady not recenzenckich:

9/10 – CVG

8,9/10 – IGN

9/10 – Destructoid

9/10 – Game Informer

89% – Gamesmaster Magazine

9/10 – Official Xbox Magazine

8,5/10 – PSX Extreme

8,5/10 – PS3Site.pl

8,5/10 – gram.pl

DmC przeniesie graczy do doskonale znanego świata Devil May Cry ukazującego stylową i płynną walkę oraz pewnego siebie bohatera. Tytuł przedstawia historię młodego Dantego, odkrywającego co tak naprawdę niesie ze sobą bycie dzieckiem demona i anioła. Podwójne korzenie odciskają swe piętno na bohaterze potrafiącym przywołać anielskie oraz demoniczne moce wedle potrzeby i zmieniać właściwości swojego miecza Rebellion, wpływając tym samym na styl walki oraz przemieszczania się.

Na potrzeby DmC Capcom połączył swe siły z brytyjskim studiem Ninja Theory, znanym z gier akcji zawierających złożone postacie oraz rozbudowaną fabułę. Kombinacja wiedzy Ninja Theory oraz bezkonkurencyjnego doświadczenia Capcomu w produkcji ukierunkowanych na akcję gier gwarantuje, że najnowsza odsłona serii utrzyma ducha Devil May Cry, jednocześnie zachwycając filmową jakością produkcji.

Ścieżka dźwiękowa skomponowana została przez utalentowany dubstepowy/drum & bass’owy zespół Noisia oraz grającego industrial rock Combichrista. Artyści ściśle współpracowali z Capcomem i Ninja Theory aby stworzyć podkład muzyczny, który idealnie akompaniuje wydarzeniom z gry.

 

Przypominamy, że gra w wersji na PC pojawi się już 25 stycznia, również w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.