Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Projekt gry osadzonej w uniwersum Zrodzonego z Mgły!

 

Mielibyście ochotę na grę osadzoną w świecie książek Brandona Sandersona? Jeżeli tak, to mamy coś specjalnie dla Was!

Projekt gry „Mistborn: House War” ma nas przenieść do wydarzeń rozgrywających się po kataklizmie z „Mistborn: The Final Empire” („Z mgły zrodzony”). Gracze muszą współpracować, aby poradzić sobie z problemami imperium – zarówno w związku ze środowiskiem, jak i problemami polityczno-społecznymi i jawnym buntem. Staniecie twarzą w twarz z bohaterami takimi jak Kelsier, Vin i Sazed. Dążysz do tego, aby stać się najpotężniejszym Domem. Musisz nawiązywać sojusze, negocjować umowy i zwalczać swoich wrogów – wszystko w odpowiednim czasie.

Mgły Gra domy

Projektem zajmuje się Crafty Games, współpracując z Brandonem Sandersonem i Dragonsteel Entertainment. Crafty Games i główny kreator, Kevin Wilson, pracowali nad grą przez dwa lata. Wiele elementów jest już dobrze dopracowanych i część z nich możecie zobaczyć na ilustracjach. Wielu testerów ocenia grę bardzo pozytywnie.

Mgły Gra

 

Mgły Gra zestaw

 

Na Kiskstarterze trwa kampania związana z grą. Z każdym zakupem pojedynczej gry otrzymacie jedno Malatium. Koszt samej gry to 50$, ale za dodatkową opłatą możecie zdobyć różne dodatki. Kompletny cennik znajdziecie na poniższej ilustracji:

 Mgły Gra cennik

 

mgły Malatium