Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

RedImp odkrywa Atlantydę

Na oficjalnej stronie zbiórki na grę „Atlantyda: Wyspa Bogów” Krzysztofa Wolickiego pojawiła się informacja o produkcji, ale z przygotowanych materiałów (i komentarzy pod wiadomością), można również wywnioskować, że tytuł – o ile po drodze nie pojawią się niezależne kłopoty – trafi na stoły graczów jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Treść informacji

 

Witajcie drodzy wspierający.

Niedawno wróciliśmy z targów w Essen, gdzie mieliśmy przyjemność prezentować naszą grę, która dzięki Wam wygląda wspaniale. Dziękujemy także za miłe słowa podczas targów, które dają nam mocnego kopa, aby wspólnie z Wami tworzyć kolejne gry.

Teraz kilka informacji o postępach produkcji i logistyce:

1. Jesteśmy w 2/3 produkcji figurek i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ukończyć produkcję jak najszybciej. Niestety święta w naszym kraju nieco ją spowalniają przez wolne dni od pracy.

2. Rozpisujemy właśnie plan logistyki i chcielibyśmy wysłać jak najszybciej transport do Stanów Zjednoczonych, bo zajmie on trochę czasu zanim dotrze do naszego partnera logistycznego, który rozpocznie wysyłki do wspierających. W czasie, kiedy gry będą transportowane do Stanów będziemy chcieli ukończyć produkcję i rozpoczęć wysyłki w Europie i do innych krajów. Jest spora szansa, że wysyłki w Polsce ruszą najszybciej z krajów europejskich.

3. Inne nasze gry, które były zakupione razem z Atlantydą będą dostarczane z nią.

Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości przed końcówką naszych procesów produkcyjnych.