Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Rozgrywka z Battlefield 1 – zwiastun solowej kampanii

 

DICE zaprezentowało fanom zwiastun kampanii dla trybu single player. „Battlefield 1” będzie dostępny od 21 października w wersji na konsole Xbox One, Playstation 4 oraz PC.

Najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów, „Battlefield 1”, przeniesie graczy w realia I wojny światowej, zarówno na front zachodni, jak na pustynie Arabii.

Twórcy zapowiadają brutalne walki, a starcia będą bardziej osobiste – większą rolę ma odegrać walka w zwarciu, przy pomocy m.in. saperek i bagnetów. Pojawią się nowe opcje współpracy w ramach oddziału, a „Battlefield 1” będzie zawierać zarówno kampanię, jak i tryb multiplayer, w którym na jednej mapie udział w rozgrywce ma brać maksymalnie 64 graczy.

Tak tytuł zapowiada Electronic Arts:

Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wśród szczytów włoskich Alp i na piaszczystych wydmach Arabii. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty.

Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę i strategię do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun kampanii single player w „Battlefield 1”: