Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Ruszyła przedsprzedaż VuDulhu

Już niedługo będziecie mogli poznać tajemnice Wielkich Przedwiecznych, a przy okazji utonąć w odmętach świetnej zabawy! Z obłędną przyjemnością rozpoczynamy przedsprzedaż VuDulhu!

Od dzisiaj możecie ją zamówić w sklepie internetowym – www.sklep.munchkin.pl 

Z Przedwiecznymi będziecie mogli się zmierzyć za 89,90 zł, a jeśli zdecydujecie się na zamówienie gry w przedsprzedaży, to otrzymacie 10% rabatu i promocyjną zakładkę!

Czy jesteś gotów na odkrywanie złowieszczego świata Lovecrafta? Daj wycisk swoim przeciwnikom, rzucając na nich straszliwe klątwy! Niech wiją się w naj bardziej wymyślnych pozach, bulgoczą jak shoggothy i próbują utrzymać karty, tak jakby zamiast rąk mieli oślizgłe macki! A jeśli nie dadzą rady … zgarniaj punkty i ciesz się ze zwycięstwa!

Mechanika oparta jest na na jednym z największych imprezowych hitów każdego konwentu – VuDu! W VuDulhu, oprócz rzucania klątw, na graczy czekają wyzwania związane z podróżami w zaginionych światach oraz spotkania z niewyobrażalnymi Wielkimi Przedwiecznymi . Zapewnia to jeszcze więcej szalonej zabawy!

VuDulhu jest samodzielną grą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście mogli połączyć ją z VuDu i wejść na jeszcze wyższy poziom rozrywki.

Oficjalna premiera zaplanowana jest na 04.07.2018 r.

sklep karty VuDulhu 01

 

sklep karty VuDulhu 02

 

sklep karty VuDulhu 03

Źródło: informacja prasowa