Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Słowiańska gra po raz trzeci

Jeszcze tylko do końca stycznia trzeci dodruk „Stworza” Grzegorza Arabczyka – tytułu, który zwojował Wspieram.to i wciąż figuruje w rejestrze jako jedna z najlepszych kampanii – w przedsprzedaży dostępny jest w niższej cenie. Jednak to nie jedyna zachęta ze strony wydawcy: na szczęśliwców czekają atrakcyjne dodatki (do pierwszych zamówień) oraz coś specjalnego (nowe STWORZE dla każdego w wersji Print&Play), jeżeli zbierze się co najmniej sto przedpremierowych zamówień.

Stworze czeka!

Przygodowa gra planszowa “Stworze”, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze STWORZE gracze wcielają się w jednego z dziesięciu bohaterów – Stworzy – i realizując kolejne misje, zwiększają swoje wpływy w Krainie.

Zwycięzcą zostanie to Stworze, które pierwsze zrealizuje wszystkie misje ze swojej talii Misji. Każda misja wymaga wykonania akcji, zaś każda akcja – podjęcia działań na planszy. Działania te mają doprowadzić do zwiększenia wpływów danego Stworza
w Krainie i w konsekwencji do zostania jej jedynym Opiekunem.

W ramach akcji można m.in. pomagać lub szkodzić ludziom, wykonać zadanie albo nasłać ludzi na leża innych Stworzy. Dodatkowo wybranie konkretnej akcji przybliża wszystkie Stworza do aktywacji Wydarzenia – takiego jak np. Dziady czy Jare Gody.

103 drewnianych żetonów
10 znaczników Stworzy
10 podstawek do znaczników Stworzy
5 kostek do gry, drewno
10 kart postaci
5 kart pomocy, skrótu zasad
187 kart – w wielkości 58×88 mm
106 kart – w wielkości 44×68 mm
woreczek lniany z nadrukiem
plansza
instrukcja

Do pierwszych 50 zamówień STWORZE Zakazana Polana GRATIS!

Zamówienia: 51 – 100 –  zestaw figurek GRATIS!

Zamówienia: 101 – 200 –  torba z grafiką z gry GRATIS!

Wyjątkowe dwie karty nowych Wydarzeń dla wszystkich kupujących w przedsprzedaży

    • Cena do 31 grudnia: 169 zł
    • Cena 1 stycznia – 31 stycznia: 179 zł
    • Cena od 1 luty: 209 zł
  • Sugerowana cena detaliczna: 259 zł