Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Spawn w Mortal Kombat 11!

W nowym zwiastunie „Mortal Kombat 11” – udostępnionym przez NetherRealm Studios z okazji Gamescomu – ujawniono nową grywalną postać – Spawna – która pojawi się w DLC do gry.

W poniższym wideo można zobaczyć bohatera w akcji – ma on być dołączony do gry jako DLC 17 marca 2020 roku. Oprócz niego do „Mortal Kombat 11” dołączą na podobnych zasadach Joker i Terminator.

Spawn to postać stworzona przez Todda McFarlane’a, która pojawia się w komiksowej serii od Image Comics od 1992 roku. Na bazie „Spawna” stworzono liczne zabawki, pełnometrażowy film czy animowany serial od HBO. Spawn to tak naprawdę Al Simmons, członek służb specjalnych, który na skutek morderstwa trafił do piekła, gdzie podpisał pakt z Szatanem, przyjmując rolę maszyny do zabijania, ale tak naprawdę miał stać się wypranym z uczuć i wspomnień potworem, który stanie na czele armii złego.

„Mortal Kombat 11” dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch. Jednak sama postać zostanie udostępniona w DLC dopiero 17 marca 2020 roku.


Źródło: comicbook.com