Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Star Realms – już dziś sięgnij gwiazd!

Już dziś sięgnij gwiazd, dzięki niezwykłej grze karcianej, w której tworzysz kosmiczną flotę i ścierasz się w galaktycznych bitwach.

Nowa polska edycja wygląda nowocześniej od poprzedniej, a odświeżone pudełko jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe, pomieści dodatki i swym kształtem nawiązuje do „Hero Realms”, czyli młodszego fantasy brata. Dzięki temu znakomita mechanika doczeka się nowych szat, a całość będzie cieszyć fanów jeszcze dłużej. Co więcej, podstawowa gra zostaje przeznaczona na od dwóch do czterech graczy.

Właśnie wystartowała przedsprzedaż, w której do zdobycia są rozszerzenia z bohaterami, misjami, dowództwem i atakiem oraz podstawowa wersja gry, ale także promocyjne dodatki, dostępne w wybranych miejscach, a ich liczba jest ograniczona!

Premiera gry przewidziana została na 4 marca 2021 roku.

Weź udział w międzygalaktycznym konflikcie w Star Realms, znanej i popularnej grze autorstwa karcianych weteranów: Darwina Kastle i Roba Dougherty. Połącz emocje towarzyszące grom pojedynkowym, z możliwościami taktycznymi znanymi z gier opartych o mechanikę budowania talii. Gromadź punkty handlu i pozyskuj potężne okręty i bazy, które zasilą Twoje imperium. Łącz zakupione karty w niszczycielskie kombinacje, które zdominują pole bitwy zapewniając Ci punkty walki. Wykorzystuj zdolności sojuszy, aby zagwarantować sobie władzę w galaktyce. Chwała i splendor czekają! Czy odważysz się po nie sięgnąć?

Odświeżony zestaw podstawowy Star Realms zawiera 144 karty oraz instrukcję wszystko co niezbędne do przeprowadzenia rozgrywki dla 2-4 graczy.