Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Star Wars: Battlefront z ultra realistycznym modem już niebawem?

Moder Martin Bergman, znany z prac nad ulepszaniem gier (m.in. GTA V), pracuje nad modyfikacją Toddyhancer do „Star Wars: Battlefront”. Opublikował właśnie kilka screenów, które zapewnią grze niemal fotorealistyczną grafikę.

Zadaniem, które stoi przed Bergmanem jest zwiększenie realizmu grafiki gry, a dzięki temu jak najwierniejsze oddanie jej filmowego klimatu. Próbkę jego prac możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Polska premiera „Star Wars: Battlefront” miała miejsce 19 listopada, dwa dni po debiucie w USA. Chociaż światowe opinie na jej temat są podzielone, to większość graczy zgadza się, że tytuł jest imponujący pod względem graficznym. Jak się okazuje, nie wszystkim fanom wystarcza jakość grafiki dostarczona przez producentów. Jedną z takich osób jest także Martin Bergman.

Zdecydował się poprawić wygląd gry i pracuje obecnie nad modem Toddyhancer, który ma zwiększyć realizm „Star Wars: Battlefront”. W bieżącej wersji mod obniża prędkość działania o 30-40 klatek na sekundę, dlatego będzie to raczej opcja dla graczy, którzy posiadają bardzo mocną konfigurację sprzętową.

Bergman zaprezentował pierwsze efekty swojej pracy, które wyglądają bardzo obiecująco, jednak nie zdradził, kiedy możemy spodziewać się premiery moda Toddyhancer. Warto w tym momencie wspomnieć, że Martin Bergman niedawno zaprezentował także filmik z podobnej modyfikacji „Grand Theft Auto V”, a kompletny projekt do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Musimy mieć nadzieję, że w przypadku „Star Wars: Battlefront” nie będzie podobnie, gdyż producenci gry nie mają zamiaru udostępnić graczom narzędzi pozwalających na poważniejszą ingerencję w ten projekt.

Poniżej prezentujemy efekty moda Toddyhancer opracowanego przez Martina Bergmana.

Star Wars Battlefront mod 2

 

Star Wars Battlefront mod 3

 

Star Wars Battlefront mod 4

 

Star Wars Battlefront mod 5

 

Star Wars Battlefront mod