Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

StarWarsowa niespodzianka Rebela

Wydawnictwo Rebel ogłosiło, że w tegoroczne wakacje graczom przyjdzie zapoznać się z grą „Zewnętrzne Rubieże” Coreya Konieczki („Star Wars: Rebelia”, „Runewars”) ze świata Gwiezdnych Wojen. W przedsprzedaży można nabyć tytuł za 214,95 PLN.

Od 1 do 4 osób wcieli się w rolę przemytników, najmitów i łowców nagród, aby zdobyć sławę i podbić Galaktykę! Jedna rozgrywka ma szacunkowo trwać od dwóch do trzech godzin.

„Star Wars – Zewnętrzne Rubieże” to gra, w której wraz z przyjaciółmi wcielisz się w przemytników, łowców nagród i najemników i wyprawicie się na podbój galaktyki. Na pokładzie swojego statku przemierzysz Zewnętrzne Rubieże wzdłuż i wszerz, najmiesz legendarne postacie z Gwiezdnych Wojen do załogi i spróbujesz zdobyć sławę (lub niesławę) jako najbardziej rozpoznawalny banita w galaktyce!

Czy zasłyniesz, dorabiając się na zleceniach dla Huttów, kradnąc dla syndykatów przestępczych, czy przemycając towary pod nosem imperialnych patroli?

To wszystko (i więcej!) jest możliwe, gdy przygoda zaprowadzi Cię na skraj znanego wszechświata. Wytycz kurs, zbierz załogę i wykonaj skok w hiperprzestrzeń z grą „Star Wars – Zewnętrzne Rubieże”!

Premiera przewidziana jest na: wakacje 2019 r.

go.rebel.pl/Outer_Rim ☄️??Niezrównany Corey Konieczka powraca z kolejnym planszowym arcydziełem! Oto Zewnętrzne…

Opublikowany przez REBEL.pl Piątek, 8 lutego 2019