Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Stworze powraca!

Jedna z najciekawszych polskich gier planszowych ostatnich lat i hit wspieram.to powraca! Underworld Kingdom ma zamiar dodrukować „Stworze” Grzegorza Arabczyka, a przedsprzedaż startuje już w Mikołajki o godzinie 8:00.

Na kupujących w przedsprzedaży będą czekały bardzo atrakcyjne nagrody:

– okazyjna cena – w grudniu 169 zł (SCD 259,00 PLN)
– super dodatki tylko dla kupujących w przedsprzedaży – dodatkowe karty Wydarzeń
– wyjątkowe prezenty dla pierwszych kupujących

Do pierwszych 50 zamówień – STWORZE Zakazana Polana GRATIS!
Zamówienia: 51 – 100 – zestaw figurek GRATIS!
Zamówienia: 101 – 200 – torba z grafiką z gry GRATIS!

Dostawa gier zakupionych w przedsprzedaży – marzec 2019

Przygodowa gra planszowa „Stworze”, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze „Stworze” gracze wcielają się w jednego z dziesięciu bohaterów – Stworzy – i realizując kolejne misje, zwiększają swoje wpływy w Krainie.

Zwycięzcą zostanie to Stworze, które pierwsze zrealizuje wszystkie misje ze swojej talii Misji. Każda misja wymaga wykonania akcji, zaś każda akcja – podjęcia działań na planszy. Działania te mają doprowadzić do zwiększenia wpływów danego Stworza
w Krainie i w konsekwencji do zostania jej jedynym Opiekunem.

W ramach akcji można m.in. pomagać lub szkodzić ludziom, wykonać zadanie albo nasłać ludzi na leża innych Stworzy. Dodatkowo wybranie konkretnej akcji przybliża wszystkie Stworza do aktywacji Wydarzenia – takiego jak np. Dziady czy Jare Gody.