Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Sybirpunk wystartował! Wesprzesz?

Wystartowała kampania SibirPunk RPG, mająca ufundować wspomnianą grę fabularną i wzbogacić o dodatkową zawartość. Unikatowy cyberpunkowy świat, wykorzystujący rosyjski krąg kulturowy to oryginalna wizja, w której z pewnością będzie można odbyć wiele intrygujących przygód, a może i być pierwszym krokiem w niezwykły świat papierowych gier RPG.

WSPIERAM

SibirPunk RPG powstał na podstawie książkowego świata Michała Gołkowskiego. Co ważne sam system jest także tworzony wspólnie z Michałem zyskując na tym treści pisane literacko.

Projekt powstaje od 12 miesięcy i przechodził przez ten czas sporą ewolucję zwłaszcza w zakresie mechaniki gry. Odbiorcami docelowymi produktu są czytelnicy jak i gracze. Podczas prac nad mechaniką kładziemy nacisk na to, aby osoby niemające do czynienia wcześniej z tego typu grami mogły bawić się w tym uniwersum bez zbędnych utrudnień.

Gra dostępna jest w kilku pakietach, odpowiadających preferencjom graczy. Najważniejsze jest to, że gracze mogą zdecydować, czy chcą otrzymać wyłącznie pakiet cyfrowy, czy ucieszy ich także twardookładkowa wersja gry. Ponadto, w trakcie kampanii będzie można wesprzeć zestawy zawierające dodatkowe gadżety, które zwiększają funkcjonalność sesji i dodają klimatu.

Już teraz możecie zapoznać się z próbną wersją podręcznika.