Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Talisman: Magia i Miecz powraca!

Galakta poinformowała, że nawiązała współpracę z brytyjskim Games Workshop, dzięki czemu gracze ponownie będą mogli cieszyć się przygodą z grą “Talisman: Magia i Miecz”. W tym roku na sklepowe półki ma powrócić czwarta edycja tego klasycznego już tytułu – plus: czekają nas także dodruki rozszerzeń.

Przygoda nigdy się nie kończy!Wydawnictwo Galakta z przyjemnością informuje o nawiązaniu bezpośredniej współpracy z…

Opublikowany przez Galakta Czwartek, 31 stycznia 2019

Treść oświadczenia:

Dzięki podpisaniu umowy licencyjnej, Galakta uzyskała prawa do wydawania gry w polskiej wersji językowej. Umowa dotyczy zarówno gry podstawowej jak i rozszerzeń.

Talisman to bestsellerowa gra fantasy, w której gracze odwiedzają krainę smoków i magii. W tej pełnej przygód grze uczestnicy wyruszają na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy. Wcielają się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub jednego z pozostałych bohaterów władających magią lub mieczem. Na swej drodze spotykają wiele różnorodnych istot i potworów, uczą się nowych czarów oraz odwiedzają wiele legendarnych miejsc.

Talisman od ponad 35 lat wciąga graczy w wir wspaniałej przygody, pozwalając im na przeżycie wielu emocjonujących wydarzeń.

Nasza przygoda z grą Talisman trwa już od 2008 roku. To niezwykła gra, z którą mocno się zżyliśmy, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy kontynuować wyprawę po Koronę Władzy!

Opis gry:

Wyprawa do krainy smoków i magii!

W tej pełnej przygód grze wyruszysz na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy. Wcielisz się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub jednego z pozostałych jedenastu bohaterów władających magią lub mieczem.

Droga do korony jest jednak zdradziecka. Według podań, w krainie leżącej za Tajemnymi Wrotami ochroni cię tylko legendarny Talizman. Odnalezienie takiego artefaktu to nie lada wyczyn: na każdym kroku będą cię prześladować potwory, pułapki i złowroga magia.

Zbierz w sobie odwagę! Będzie ci potrzebna, jeśli chcesz pokonać wrogów, zagarnąć koronę i wypełnić swoje przeznaczenie!