Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Ten świat chce cię dopaść

Sony Interactive opublikowało krótką zapowiedź zbliżającego się “Days Gone”, czyli ekskluzywnej gry na PlayStation 4, w którą gracze będą mieli okazję pograć już 26 kwietnia.

“Ostatnia Kula” to materiał, dający jasno do zrozumienia z czym będą musieli mierzyć się gracze i przed jakimi wyborami staną. Nie trudno się domyślić, że nie będzie to produkcja dla moralistów, tylko dynamiczna, pełna akcji opowieść postapokaliptyczna, gdzie nie ma już miejsca na poszukiwanie lekarstwa i ratunku dla ludzkości, lecz liczy się przetrwanie jednostki w nieprzyjaznym świecie.

Opis tytułu

Wkrocz do świata śmiertelnie niebezpiecznej, postpandemicznej Ameryki

Czy masz dość umiejętności i odwagi, by stawić czoła potwornościom postapokaliptycznej Ameryki w przygodowej grze akcji osadzonej w olbrzymim świecie?

Wciel się w rolę byłego oprycha z motorem, Deacona St. Johna, który jako łowca nagród próbuje odnaleźć sens istnienia w pełnej śmierci rzeczywistości. Przeszukuj opuszczone miejsca w poszukiwaniu elementów do tworzenia cennych przedmiotów i broni lub zacznij pomagać innym ocalałym, którzy starają się przetrwać, pracując uczciwie… lub nie.

Ludzkość została zdziesiątkowana przez globalną pandemię, a świat niszczą dzikie stworzenia nazywane świrusami. Na północno-zachodnim pustkowiu wybrzeża Stanów Zjednoczonych każdy błąd może być twoim ostatnim.