Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The 3rd Birthday Twisted Edition w planie wydawniczym Cenegi!

Cenega, wyłączny partner Square-Enix w Polsce, Czechach i na Słowacji poinformowała, że w planie wydawniczym firmy znalazła się gra The 3rd Birthday w wersji Twisted Edition
W 3rd Birthday zawarto absorbujący nowy rozdział dla Aya Brea, głównej bohaterki w bardzo popularnej serii Parasite EVE. Akcja dzieje się w Nowym Jorku w 2012 roku, a Aya jest ostatnią nadzieją ludzkości na przetrwanie i staje na przeciw potężnej Twisted.
Łącząc akcję z perspektywy trzeciej osoby z bogatym rozwojem postaci, dostosowywaniem broni czy misji oraz niesamowitą i trzymającą w napięciu fabułą, 3rd Birthday zapewnia niewiarygodne, wręcz niezrównane wrażenia, wśród gier na konsole przenośne.

Oprócz samej gry, Twisted Edition zawierać będzie:
– CTI Confidential – ekskluzywny 48 stronicowy artbook w twardej oprawie, pełny ściśle – tajnych ilustracji i concept artów
– Dwa luksusowe wydruki bohaterki Aya Brea wykonane metodą litografii
– Ekskluzywny strój Aya Brea  dla postaci Lightning w nadchodzącej grze Dissidia 012 [duodecim] Final Fantasy na konsolę PSP
 

Square Enix ujawnia również  szczegóły gry dotyczące głosów aktorów. Yvonne Strahovski  znana z telewizyjnego serialu Chuck  podłożyła głos do postaci Aya Brea. Yvonne Strahovski komentuje następująco, Byłam od razu wielce zainteresowana, gdy tylko Square Enix zaproponował mi możliwość podłożenia głosu pod Ayę z 3rd Birthday. Kocham Ayę – ona jest silna i gotowa do zdobywania świata. Moim celem było odzwierciedlenie jak najlepiej wszystkich jej cech, opowiedzenie jej historii i stworzenie najlepszego wrażenia na wszystkich graczach.
Dodatkowo głos tajemniczego Kyle’a Madigana podkłada Jensen Ackles z telewizyjnego serialu Supernatural. The 3rd Birthday wciągnie graczy swą wspaniałą grafiką i ciekawym scenariuszem. Czułem się jak bym tworzył film. – komentował Jansen Ackles.
 

alt

Cechy gry:
– Nowy rozdział dla Aya Brea, głównej bohaterki w bardzo popularnej serii Parasite EVE. Akcja z gatunku survival horror dzieje się w zniszczonym Nowym Jorku.

– Naładowana akcją, przebiegająca w szybkim tempie fabuła: Walczyć przeciw obłędnym atakom Twisted w grze z trzeciej osoby wyposażonej w szczegółowy rozwój postaci i konfiguracji.

– Strategiczne aspekty gry:
– nowy Overdive System daje graczom przewagę taktyczną w obliczu przymusu podjęcia błyskawicznych decyzji na polu bitwy.
– Rozwijaj DNA Aya Tailor oraz modyfikuj broń w celu poprawy jej umiejętności w walce

– Gwiazdy wśród pracowników produkcyjnych: projektant postaci Tetsuya Nomura (z serii Kingdom Hearts), producent Yoshinori Kitase (seria Final Fantasy), Hajime Tabata reżyser (Crisis Core: FINAL FANTASY VII), kierownik artystyczny Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY XIII) i muzyka Yoko Shimomura (seria Kingdom Hearts).