Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The First Templar od 15 lipca

First Templar jest grą akcji z elementami RPG, w której duży nacisk położono na tryb kooperacji. Gracz ma okazję wkroczyć do mrocznego i bezwzględnego świata XIII wiecznej Europy, kiedy to starzy przyjaciele stawali się odwiecznymi wrogami, zepsucie i korupcja szerzyły się wśród kościelnych instytucji, a upadli królowie gnębili swoich poddanych, zapominając o honorze i rycerskich przysięgach.

First Templar opowiada historię dwójki bohaterów, walecznego Templariusza oraz pięknej szlachcianki, którą uznano za heretyczkę. Kierując poczynaniami tej intrygującej pary, gracz odkryje mroczne tajemnice zakonu Templariuszy, zostanie wciągnięty w wielki spisek zagrażający światu oraz rozwikła zagadkę Świętego Graala. Będzie musiał również rzucić wyzwanie tak potężnym siłom jak Święta Inkwizycja, Saraceni czy Filip IV Król Francji.

First Templar oferuje dwa tryby rozgrywki. W trybie dla jednego gracza dozwolone jest przełączanie się w dowolnym momencie między dwójką bohaterów, pozostawiając kontrolę nad towarzyszem sztucznej inteligencji. Natomiast w trybie kooperacji do zabawy będzie można zaprosić przyjaciela, by wspólnie przeżyć pełną mocnych wrażeń przygodę.

Cechy Produktu:

o Rozległy i osadzony w historycznych realiach świat. Cofnij się w czasie do XIII wieku, kiedy kultura europejska chyliła się ku upadkowi. Eksploruj ponad 20 lokacji, które wiernie oddają klimat XIII wiecznej Europy.
o Jeden gracz, wiele możliwości. W dowolnym momencie przełączaj się pomiędzy dwójką dostępnych w grze bohaterów, by wykorzystać ich unikalne zdolności w zależności od potrzeb.
o Tryb Kooperacji. Zaproś do gry znajomego, który za pośrednictwem Internetu może w dowolnym momencie dołączyć do zabawy.
o Dynamiczna i efektowna rozgrywka. Odblokuj potężne kombinacje ciosów, których moc pozwoli Ci pokonać hordy groźnych przeciwników.
o Rozwój postaci inspirowany grami RPG. Każdy z bohaterów posiada unikalne drzewko specjalnych umiejętności, które gracz będzie mógł rozwijać wraz z postępami w grze.

Wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe: System Operacyjny: Windows XP, Vista lub Windows 7 Procesor: Intel P4 2.4 GHz lub odpowiednik firmy AMD Pamięć RAM: 1 GB Dysk Twardy: 5 GB wolnego miejsca na dysku Karta Graficzna: wyposażona w 256 MB pamięci Karta Dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9 DirectX: wersja 9.0c Rekomendowane wymagania sprzętowe System Operacyjny: Windows XP, Vista lub Windows 7 Procesor: Intel dual core 2.4 GHz Pamięć RAM: 2 GB Dysk Twardy: 5 GB wolnego miejsca na dysku Karta Graficzna: wyposażona w 512 MB pamięci Karta Dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9 DirectX: wersja 9.0c Wspierane karty graficzne: Minimum – karty z serii Geforce 6 Series lubi ATI X1300 Zalecane – karty z serii Geforce 8 lub ATI HD480 i lepsze

 

{youtube}6ciS2uwyla0{/youtube}

Dostępna w sprzedaży: od 15 lipca 2011

Gatunek: akcja / rpg
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)
Wydanie / seria: Edycja Premierowa
Cena sugerowana: 79,99 zł