Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Titanfall 2 – zwiastun Single Player

 

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź kampanii dla pojedynczego gracza z wyczekiwanego przez graczy „Titanfall 2”. Poznaliśmy też datę premiery!

„Titanfall 2” zadebiutuje jeszcze w tym roku – 28 października, w wersjach na PC, konsole PlayStation 4 i Xbox One. EA potwierdziło również, że w „Titanfall 2” rozgrywka umożliwi również tryb kampanii, a nie tylko on-line.

Tak tytuł zapowiadają twórcy:

Pilot oraz Tytan zjednoczeni jak nigdy przedtem – oto wyczekiwana przez fanów gra Titanfall® 2 autorstwa studia Respawn Entertainment. W nowej kampanii dla pojedynczego gracza poruszającej temat unikalnej więzi między człowiekiem a maszyną wyruszysz na Kresy i wcielisz się w strzelca Ruchu Oporu, którzy marzy o tym, aby zostać elitarnym pilotem. Zdany na samego siebie za linią wroga i w obliczu zdecydowanej przewagi liczebnej wroga połączysz siły z doświadczonym Tytanem klasy Vanguard, żeby wykonać misję, do której nigdy Was nie przeznaczano.

Gra Titanfall 2 rozwija najlepszą w swojej klasie rozgrywkę znaną poprzedniej części i zapewnia jeszcze bardziej rozbudowany tryb wieloosobowy, dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci.

„Titanfall 2” będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) już od 28 października!

Źródło: titanfall.com