Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Total War: Warhammer w nowej zapowiedzi

 

SEGA oraz Creative Assembly opublikowały dzisiaj materiał wideo przybliżający i wyjaśniający mechanikę gry tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w gry z serii Total War.

Już za niecały tydzień zadebiutuje „Total War: Warhammer”, a wielu graczy wyczekuje z niecierpliwością tego dnia. Tymczasem SEGA i Creative Assembly przygotowało materiał promocyjny wprowadzający nas w świat gry, zatytułowany: „Czym jest Total War: Warhammer?”. Producenci przedstawiają w nim założenia gry i prezentują zbliżającą się wojnę.

„Total War: Warhammer”, jak zapowiadają twórcy, to jest zasadniczo dwie gry w jednej. Gracz będzie mógł prowadzić swoich wybrańców w głównej kampanii, zarządzać imperium w dziedzinie dyplomacji, gospodarki i siły militarnej. Będzie rozkazywał największym herosom: dostosowywał ich umiejętności, czary i prowadził ich na indywidualne questy. Bohaterowie będą nawiązywać przyjaźnie, a następnie zdradziecko pchną sojuszników nożem w plecy, by zrealizować własne diaboliczne lub dobroczynne cele i poszerzyć swoje imperium z południowych terenów Badlands aż do Northern Wastes.

„Total War: Warhammer” pojawi się na rynku 24 maja.

Źródło: informacja prasowa