Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Trailer ujawniający fabułę Call of Duty: Black Ops III [video]

Choć “Black Ops” odbiega trochę od klasycznego “Call of Duty”, gdzie duży nacisk kładziono na historyczne realia, to fani na całym świecie pokochali tą serię. Trzecia część “Black Ops” trafi do sklepów już 6 listopada. Póki co mamy dla Was trailer, który wprowadza w fabułę gry.

Zgodnie z oficjalnym synopisem akcja ma się rozgrywać w 2065 roku, czterdzieści lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Kilka krajów dzięki zaawansowanej technologii skonstruowało systemy obronne całkowicie odpierające ataki z powietrza, dlatego większość operacji wojskowych odbywa się w ukryciu za linią wroga. Technologia i naukowy postęp tak zmieniły świat, że nawet przeciętni obywatele zaczęli dostrzegać negatywne ich skutki i protestować przeciwko dalszym “udoskonaleniom” rzeczywistości. Jednym z przejawów tego postępu jest supersoldier- człowiek “wyposażony” w różnego rodzaju nowe technologie, które mają mu pomóc na polu walki. W grze wcielamy się w członka załogi black ops, który poszukuje swoich zaginionych braci.

W “Call of Duty:Black Ops III” będą mogli zagrać posiadacze PC, Xbox One, Xbox 360, PS3 i PS4, jednak na Xbox 360 i PS3 nie będzie trybu single player. Czekacie na premierę?