Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

W kwietniu rozpoczną się Łowy!

Już 16 kwietnia na platformie Zagramw.to rozpocznie się zbiórka, której celem będzie wydanie polskiej edycji gry „Łowcy A.D. 2114” („The Hunters”) Mateusz Albricht, która na Kickstarterze osiągnęła oszałamiający sukces.

„Łowcy” to kooperacyjna gra planszowa przeznaczona dla 1 do 4 graczy. Gracze wcielą się w łowców maszy, biorących udział w rozbudowanej i angażującej kampanii, składającej się z dwustu kart fabularnych i niezwykle interesująco zilustrowanych unikatowych lokalizacji.

W tytule gracze będą podejmować wybory, a przyjęta przez nich strategia będzie miała decydujący wpływ na zdarzenia, które dotkną reprezentujących ich bohaterów.

Na swojej drodze postacie natrafią na liczne przeszkody oraz misje rozgrywane na poziomie taktycznym. Podczas owych misji, mogących rozgrywać się w zróżnicowanych warunkach pogodowych czy w dzień lub w nocy, sylwetki będą mogły zdobyć wiele cennych elementów wyposażenia i szabrować na pokonanych maszynach.

Ze zdobytych albo zakupionych elementów możliwe będzie konstruowanie broni, pancerzy, akcesoriów i innych rodzajów ekwipunku.

Bohaterowie kierowani przez graczy będą awansować na kolejne poziomy rozwoju, zdobywać nowe umiejętności oraz wykorzystywać karty wszczepów.

Już 16 kwietnia na platformie Zagramw.to będziecie mogli wesprzeć polską edycji gry!