Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Warlock: Mistrz Magii w planach wydawniczych Cenega Polska

25.07.2012, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy dodana została gra Warlock: Mistrz Magii. Ta, oczekiwana przez fanów gatunku, gra strategiczna zostanie wydana w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej (napisy) lub angielskiej na komputery PC. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,99 PLN. Premiera gry będzie miała miejsce już w sierpniu tego roku!

Warlock to klasyczna strategia turowa, nawiązująca do złotych wzorców gatunku, ustanowionych przez serię Civilization. Fabuła gry została osadzona w fantastycznym świecie Ardanii, spopularyzowanym w serii gier Majesty. Gracze wcielą się w rolę Wielkiego Maga i spróbują zbudować olbrzymie, magiczne imperium, pokonać armię przeciwników i zdobyć tytuł Warlocka.

Edycja premierowa zawierać będzie oba wydane do tej pory dodatki DLC:

· Potężni Lordowie – gracze otrzymają do dyspozycji dwie dodatkowe jednostki, Arcymistrz ostrza i Diablik doradca. Siła tych herosów ujawnia się głównie we wczesnej fazie rozgrywki, skłaniając graczy do agresywnego otwarcia każdej partii.

· Potęga Jaszczurów – pozwoli wcielić się w Malixalxochi, królową jaszczurzej rasy Koatl. Dzięki jej obecności gracze będą mogli skorzystać z niedostępnych wcześniej jednostek, wzmocnić swoje armie przy pomocy nowych umiejętności obronnych oraz wykorzystać w walce mocarnego Gigantycznego Żółwia.

Cechy gry:

· Poczuj magię: odkrywaj i ucz się licznych czarów, rzucaj silne zaklęcia i poznawaj potężne ich kombinacje.

· Stwórz armię: stań na czele szerokiego wachlarza jednostek, z których każda ma unikalne zdolności. Używaj siły trzech ras oraz przyzywanych potworów i dzikich bestii.

· Wybierz strategię: zwycięstwo można osiągnąć na różne sposoby, z pomocą magii lub wojska.

· Walcz z przeciwnikami: wspaniałe bitwy z udziałem wielkich armii przemierzających krainę. Gracze będą musieli stworzyć własną taktykę i nauczyć się korzystać z licznych specjalnych umiejętności jednostek. Dodaj do tego trochę magii, a stworzysz symfonię wojny.

· Rządź grą: innowacyjny system zarządzania miastami, w którym nie ma miejsca na rutynę – każda z decyzji ma znaczenie!

{youtube}0jQ4K4cashg{/youtube}