Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Wiedźmin 2 na Xbox 360 w sklepach już w kwietniu

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, twórcy Wiedźmina 2 wspólnie z CD Projekt ujawnili najważniejsze informacje dotyczące wersji na Xbox 360! Czołowa polska gra będzie miała swoją premierę już 17 kwietnia 2012 i – podobnie jak na PC – będzie dostępna w 2 wyjątkowych wydaniach! Bogata Edycja Rozszerzona będzie oferowana w rewelacyjnej cenie 129,99 zł. To bez wątpienia wspaniały prezent dla polskich fanów konsoli Xbox 360, bo poza granicami Polski Wiedźmin będzie kosztował tyle, co każda premierowa gra na tą platformę (ok. 59€)! Limitowana, ekskluzywna Mroczna Edycja będzie dostępna jedynie w sklepie gram.pl w cenie 219,99 zł.

Już teraz gracze mogą zapoznać się z najnowszym filmem do gry, przygotowanym przez Tomasza Bagińskiego oraz Platige Image! (w rozwinięciu)

Również od dzisiaj wszyscy gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowe w serwisie Gram.pl . Tylko w ten sposób można zapewnić sobie pierwszeństwo w wysyłce, oraz zupełnie za darmo otrzymać wyjątkowego, wiedźmińskiego awatara do usługi Xbox Live!

 

 

witchet

{youtube}lO49RZq5HCk{/youtube}