Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon – dodatek Krew i wino na nowych screenach!

CD Projekt RED pochwalił się w sieci kilkoma nowymi grafikami ze zbliżającego się dodatku do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Jakiś czas temu zaprezentowano też oficjalną okładkę dodatku. Czyżby studio szykowało się do ogłoszenia daty premiery? Miejmy nadzieję, że tak, bo screeny zaostrzyły apetyty fanów!

Drugie, po „Sercach z kamienia”, rozszerzenie – „Krew i wino” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Jak zapewniają twórcy przyniesie graczom kolejne kilkanaście godzin w świecie „Wiedźmina”.

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, przedstawiają nowe obrazy z drugiego dodatku do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino”.

Dodatek „Krew i Wino” to zupełnie nowa i fascynująca historia, pełna zwrotów akcji i niespodzianek – powiedział Marcin Momot, Senior Social Media and Community Coordinator w CD PROJEKT RED.

Toussaint, nowa lokacja, którą stworzyliśmy na potrzeby dodatku, jest czymś zupełnie nowym w stosunku do miejsc, które odwiedziliście w Dzikim Gonie – z pozoru utopijna, pełna bajecznych kolorów kraina, która jednak pozostawia dziwne wrażenie, że coś niepokojącego dzieje się tuż za naszymi plecami – dodaje Momot.

Już w maju podzielimy się z wami kolejnymi informacjami na temat Krwi i Wina, tymczasem, żeby umilić wszystkim oczekiwanie, przedstawiamy nowe screenshoty z dodatku! – podkreślił Marcin Momot. Zapraszmy do obejrzenia poniższej galerii.

Wiedźmin Dziki Gon dodatek 1

 

Wiedźmin Dziki Gon dodatek 4

 

Wiedźmin Dziki Gon dodatek 2

 

Wiedźmin Dziki Gon dodatek 3

 

Wiedźmin Dziki Gon dodatek