Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Wieści z Ubisoft Forward (zwiastuny)

Francuskie studio podczas ostatniej edycji Ubisoft Forward poinformowało o swoich planach wydawniczych na najbliższe miesiące. Zobaczcie zapowiedzi gier, jakie zaprezentowano podczas wydarzenia.

„Assassin’s Creed Valhalla”: zaprezentowano zwiastun drugiego dodatku- „Oblężenia Paryża”, w który zagramy już w tegoroczne lato. Poniżej gameplay z nadchodzącego DLC:

Jedna z największych niespodzianek Ubisoft Forward: zapowiedź „Avatar: Frontiers of Pandora”! Będzie to nowy tytuł z uniwersum „Avatara”, który zmierza na konsole nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series XS) oraz na komputery osobiste. Grę opracowuje studio Massive Entertainment, a jej premierę przewidziano na 2022 rok.

Nowy zwiastun i przepustka sezonowa „Far Cry 6”: podczas Ubisoft Forward ogłoszono, że wyczekiwana 6. odsłona cyklu doczeka się DLC, w którym gracze wcielą się w antagonistów poprzednich odsłon. Przepustka sezonowa pozwoli nawcielenie się w Vaasa Montenegro, Pagana Mina oraz Josepha Seeda. „Far Cry 6” zadebiutuje już 7 października 2021 r. w wersjach na PC oraz konsole Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Mario ponownie spotka szalone króliki. Ubisoft ogłosił, że 2022 roku graczy czeka również nowa odsłona gry na Nintendo Switch – „Mario + Rabbids: Sparks of Hope”. Na Ubisoft Forward zaprezentowano zwiastun i gameplay tytułu:

 

Kolejnej odsłony doczeka się też taneczna seria „Just Dance”. W „Just Dance 2022” zagramy już 4 listopada 2021 roku. Ambasadorem tytułu został Todrick Hall. Gra pojawi się na następujących platformach: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz Google Stadia.

„Rainbow Six Extraction” wcześniej znane jako „Rainbow Six Quarantine” oprócz zmiany tytułu doczekała się na Ubisoft Forward prezentacji zwiastuna, gameplaya i ogłoszenia daty premiery. W „Rainbow Six Extraction” będziemy mogli zagrać już 16 września 2021 r. Gra będzie dostępna na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Podczas Ubisoft Forward ogłoszono nowe DLC do „Watch Dogs: Legion”. Chodzi o dodatek „Rodowód” („Bloodline”), w którym gracze zobaczą znajome twarzez poprzednich części sagi – Aidena Piercea i Wrencha. DLC będzie dostępne już 6 lipca 2021 r.