Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Wojna Lunarna trwa! Doniesienia z pola walki.

Zmiana strategii w kosmosie – ze względu na uzgodnienia z nowym inwestorem, twórcy gry planszowej „Lunation” przed czasem zakończyli kampanię na portalu Wspieram.to. Fanów gry uspokajamy – gra zostanie wydana zgodnie z planem i pojawi się na rynku w listopadzie 2018 roku.

Dla chcących kupić grę wiąże się to z samymi korzyściami. W podstawowej wersji gry znajdzie się więcej elementów, które wcześniej były planowane jako dodatki opcjonalne, powiązane z osiągnięciem określonych celów finansowych kampanii. W pudełku gracze znajdą między innymi dodatkowe karty planet, nową postać czy wypraskę. Jest to możliwe dzięki wsparciu inwestora, gra wydana będzie w wyższym nakładzie, co wpłynie na koszty produkcji.

“W aktualizacji na Wspieram.to podaliśmy wszystkie szczegóły dotyczące zwrotu środków przez Wspieram.to i możliwości zakupu gry bezpośrednio u nas na stronie – do czego serdecznie zachęcamy :)” – informują twórcy gry.

A warto, ponieważ do końca maja gry można zamówić w przedsprzedaży w cenie jaka oferowana była podczas pierwszych godzin kampanii – 109 zł. “Zależy nam, żeby informacja o zmianie formy sprzedaży dotarła do wszystkich zainteresowanych ponownym zakupem, stąd wydłużony termin” – mówią autorzy gry. Od czerwca gra będzie kosztowała w przedsprzedaży 129 zł, cena detaliczna gry po wydaniu – 159 zł.

“Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że go nie zawiedziemy. Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianami. Będziemy wdzięczni za dalsze kibicowanie naszym projektom.” – dodają twórcy.

Źródło: informacja prasowa